img 20190508 151643

2019 m. gegužės mėnesį apdovanoti Vilniaus universiteto mokslininkai už reikšmingus mokslo pasiekimus 2018 metais.

Matematikos ir informatikos fakulteto taryba šiam apdovanojimui pateikė habil. dr. M. Sapagovo, dr. T. Meškausko ir habil. dr. F. Ivanausko straipsnį „Influence of complex coefficients on the stability of difference scheme for parabolic equations with non-local conditions“, kuris yra apdovanotas geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos kategorijoje. Apdovanojimą patvirtinantis Vilniaus universiteto Rektoriaus įsakymas.