konkurso naujasis knygnesys 2019 laureatai 5d0b73fe64136

Apdovanojimai įvyko 2019 m. birželio 19 d.

Konkurso „Naujasis knygnešys 2019“ finale, tęsiant daugiametę tradiciją, apdovanotas ir naujasis knygnešys – žmogus, savo darbais ir pasiekimais nusipelnęs Lietuvos informacinės visuomenės plėtrai.

Šiemet šis garbingas apdovanojimas įteiktas dr. Gintautui Grigui –Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto afilijuotajam mokslininkui, pirmosios lietuviškos skaičiavimo mašinos „Rūta“ projekto vadovui, daugiamečiam lietuviškos kompiuterinės terminijos puoselėtojui.

Daugiau apie konkursą

Nuoširdžiai sveikiname!