2019 03 06 statuleviciaus taure376x266

2019 m. kovo 1-ąją Utenos Aukštakalnio progimnazija subūrė jaunuosius matematikus iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Jau dvidešimtą kartą vyko 5-8 klasių matematikų komandinės varžytuvės akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti.

Plačiau apie įvykusį renginį galima pasiskaityti Matematikos ir informatikos fakulteto tinklalapyje.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas padėkojo VU DMSTI direktoriui prof. Gintautui Dzemydai už ilgametį bendradarbiavimą ir paramą Utenos Aukštakalnio progimnazijai, organizuojant respublikinės 5–8 klasių mokinių matematikos komandines varžytuves akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti, už matematikos populiarinimą tarp jaunimo ir kraštiečio akademiko vardo įprasminimą.

img010