VU Matematikos ir informatikos fakultetas skelbia konkursą doktorantūros studijoms į
GAMTOS mokslų bei TECHNOLOGIJOS mokslų krypčių tematikas

Priimami asmenys, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį arba jį atitinkančią kvalifikaciją (žr. „Priėmimo į doktorantūros studijas Vilniaus universitete 2019 m. taisykles“).

Prašymas dalyvauti priėmimo į doktorantūrą konkurse ir būtinų dokumentų skenuotos kopijos pateikiami internetu (2019 m. prašymų registracija ir dokumentų teikimas) nuo birželio mėn. 3 d. iki birželio 25 d. 12:00 val.

Prašymas laikomas užregistruotu, kai yra užpildytos visos būtinos Priėmimo į trečiosios pakopos studijas internetinės stojančiųjų aptarnavimo sistemos (ISAS) dalys, t. y. stojančiojo asmens duomenys, informacija apie įgytą išsilavinimą, nurodytą pageidaujama tematika ir yra pateikti kiti būtini dokumentai:

1. rektoriui adresuotą prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodoma mokslo kryptis, studijų forma (nuolatinė ar ištęstinė) ir finansavimo pobūdis;
  2. gyvenimo aprašymą;
  3. asmens dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės) kopiją;
  4. magistro arba jam lygiavertės aukštojo mokslo kvalifikacijos diplomo su jo priedais (jeigu ISAS nėra duomenų apie jūsų pažymių vidurkį) kopiją;
  5. dviejų tos mokslo krypties, į kurią stojama, mokslininkų rekomendacijas;
  6. mokslo darbų (jeigu tokių turi) sąrašą. Sąrašas pateikiamas pilnu bibliografiniu aprašu, o mokslo darbų kopijas stojantieji turi atsinešti į pokalbį ar egzaminą;
  7. stojamosios įmokos kvito kopiją;
  8. pažymos apie užsienyje įgyto aukštojo mokslo kvalifikacijos pripažinimą (jeigu jos prašė Universitetas) kopiją;
  9. kitus, stojančiojo nuomone, svarbius dokumentus, pavyzdžiui, pažymą apie įvairių kursų baigimo pažymėjimus ar doktorantūros lygio išlaikytus egzaminus ir pan.;
  10. pavardės keitimą liudijančio dokumento kopiją.

Birželio mėn. 26 d. 10 val. stojančiųjų į informatikos ir informatikos inžinerijos krypčių doktorantūrą pokalbis vyks VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institute, Akademijos g. 4, 203 kab.

Birželio mėn. 26 d. 10 val. stojančiųjų į matematikos krypties doktorantūrą pokalbis vyks VU Matematikos ir informatikos fakultete, Naugarduko g. 24, 203 aud.

Stojant yra sudaroma konkursinė eilė į kiekvieną mokslo kryptį konkursinio balo mažėjimo tvarka. Pirmumo teisę užimti pasirinktą tematiką turi stojantieji su didesniu konkursiniu balu.

Doktorantūros studijų pradžia – spalio mėn. 1 d.

Su priimtaisiais į doktorantūrą sudaromos sutartys su Universitetu. Pakviestųjų studijuoti sutartys pasirašomos Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje liepos 17-19 dienomis.

Stojamojo į doktorantūrą formos:

GAMTOS mokslai:

matematikos kryptis – pokalbis;
informatikos kryptis – pokalbis.

TECHNOLOGIJOS mokslai:

informatikos inžinerijos kryptis – pokalbis.

Pokalbio metu stojantysis į informatikos ar informatikos inžinerijos krypčių doktorantūrą:
1. Pristato savo atliktus tyrimus (publikacijos, referatas, magistro darbas);
2. Pasirinktos doktorantūros tematikos motyvaciją;
3. Motyvaciją studijuoti doktorantūroje.

Išsamesnė informacija teikiama:

• Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje, Universiteto g. 3, centriniai rūmai, 108 ir 109 kab., tel. (8 5) 2687 095, (8 5) 2687 094, (8 5) 2687 093, el. paštas
  • VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto direkcijoje, Akademijos g. 4, 207 kab., tel. (8 5) 2109 300