mii60 640x300

Kviečiame į VU Matematikos ir informatikos instituto Tarybos posėdį, kuris įvyks š. m. rugsėjo 20 d. (trečiadienį) 11.30 val. MII direkcijoje, Akademijos g. 4.

Tarybos darbotvarkė:

1. Dėl prof. dr. Y. S. Kharino (Baltarusijos valstybinis universitetas) rekomendacijos būti išrinktu Baltarusijos mokslų akademijos tikruoju nariu (D.Dzemyda).
  2. Dėl VU MII darbų teikimo 2017 m. Lietuvos mokslo premijų konkursui (K.Kubilius).
  3. Dėl Vilniaus universiteto afilijuotojo asmens statuso suteikimo (K.Kubilius).
  4. Dėl VU MII akademinių darbuotojų priemokų ir premijų skyrimo tvarkos dalinio pakeitimo (S.Meškauskienė).

Tarybos pirmininkas     Kęstutis Kubilius