vietimo mainų paramos fondas paskelbė konkursą dėl paramos užsienio dėstytojams atvykti skaityti paskaitų į Lietuvos AMI.
Parama skiriama užsienio dėstytojams akademinei veiklai vykdyti Lietuvos AMI, kuri vyksta nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki 2018 m. birželio 30 d . (2017/2018 m.m. rudens / pavasario semestrai).

Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti panaudota jo kelionės, apgyvendinimo išlaidoms padengti ir darbo užmokesčiui.
1. Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti skiriama iki 70% visam vizitui reikalingų lėšų,
2. Dėstytoją kviečiančio akademinio padalinio ko-finansavimas turi sudaryti ne mažiau kaip 30% visam vizitui reikalingų lėšų.

Konkurso tvarką rasite čia:

Atsisiųsti: Paraiškos formą ir Reikalavimus paraiškai

Paraiškų pateikimo terminas: iki 2017 m. gegužės 4 d.
Paraiškas surenka ir kartu su Patikinimo deklaracija išsiunčia Tarptautinių programų ir ryšių skyrius- S.Savickaitė, El. paštas Universiteto g. 3, 242 kab.

Iškilus klausimams: El. paštas , tel: 2687049.

Pagarbiai,

Skirmantė Savickaitė
Tarptautinių programų ir ryšių skyrius
Vilniaus universitetas