KVIEČIAME Į LJMS PRISTATYMĄ VILNIUJE IR KAUNE "LJMS - DOKTORANTAI GALI DAUGIAU"!

Esi jaunas tyrėjas, mokslininkas? Turi planų juo tapti? Turi minčių, bet nežinai su kuo jomis pasidalinti? Turi viziją, bet jos įgyvendinimui reikia šaunios komandos? Yra noras komercializuoti savo produktą, tačiau nežinai nuo ko pradėti?  Ieškai ne tik draugų, tačiau ir idėjinių partnerių?
Tuomet pats laikas susitikti su LJMS atstovais ir gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Pristatymo metu sužinosite daugiau apie LJMS, mokslo ir mokslo populiarinimo veiklas, šaunų laiko praleidimą geroje kompanijoje, bei svarbiausia sužinosite kaip ir kada LJMS gali būti naudinga Jums ir Jūsų vykdomoms veikloms!

Jau šią savaitę - Vilniuje ( facebook nuoroda) NFTMC A101 auditorijoje (Saulėtekio al. 3), trečiadienį (2018 m. kovo 21 d.) 18 h. ir Kaune ( facebook nuoroda) Slėnio "Santaka" antroje salėje (K. Baršausko g. 59), ketvirtadienį (2018 m. kovo 22 d.) 18 h

Kilus klausimams- Milena

Prisegame ir kvietimo plakatą. Prašome pasikabinti jį savo institucijose bei persiųsti šį kvietimą suinteresuotiems asmenims!

IKI SUSITIKIMO !