Lietuvos mokslų akademija skelbia jaunųjų mokslininkų ir doktorantų geriausių mokslinių darbų konkursą ir skiria 10 premijų pagal vertinimo rezultatus šiose mokslų srityse:

• Humanitarinių ir socialinių mokslų
• Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų
• Biologijos, medicinos ir geomokslų
• Žemės ūkio ir miškų mokslų
• Technikos mokslų

>> PLAKATAS <<

Konkurse turi teisę dalyvauti atskiri tyrėjai, doktorantai arba jų grupės (ne daugiau kaip 3 asmenys).

Konkurse dalyvaujantys jaunieji mokslininkai daktaro mokslo laipsnį turi būti įgiję ne anksčiau kaip prieš 5-erius metus iki darbų pateikimo termino pabaigos (į šį laikotarpį neįskaitomos vaiko priežiūros atostogos). Jei konkursinis darbas atliktas kartu su vyresniais kolegomis, tai šių indėlis neturi viršyti 50 proc.

Geriausius darbus premijoms siūlo aukštųjų mokyklų fakultetų tarybos, institutų mokslo tarybos.

Konkurso nugalėtojams įteikiami laureato diplomai ir piniginės premijos.

Skaitmeninti darbai ir autorių dokumentai teikiami Lietuvos mokslų akademijos tinklalapyje adresu http://www.lma.lt/paraisku-teikimas.

Konkurso nuostatus rasite http://www.lma.lt/jaunuju-mokslininku-ir-doktorantu-konkurso-nuostatai.

Mokslo darbai priimami 2017 m. lapkričio 20 d. – gruodžio 20 d.
Informacija teikiama tel. (8 5) 262 3704, mob. tel. 8 608 17888

Vilniaus universitetas kiekvienoje mokslo sričių grupėje gali teikti  po 2 jaunųjų mokslininkų ir doktorantų darbus, todėl padalinių siūlomi darbai bus atrenkami Senato mokslo komitete. Prašome padalinių vadovų atrinkti geriausius darbus LMA konkursams, apsvarstyti padalinių tarybose ir atsiųsti Mokslo ir inovacijų departamentui (darbus ir motyvuotus padalinių tarybų posėdžių protokolų išrašus) iki 2017 m. gruodžio 8 d. el. p. .

Pagarbiai
Mokslo ir inovacijų departamentas