lmt logo

Lietuvos mokslo taryba kviečia doktorantus į renginį, skirtą pristatyti kvietimui teikti paraiškas paramai akademinėms išvykoms 2018 metų II pusmetį gauti. Rengiančius paraiškas doktorantus supažindinsime su šios paramos naujienomis, reikalavimais paraiškoms, jų vertinimu bei atsakysime į su paraiškų rengimu susijusius klausimus.

Renginys vyks Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius) 2018 m. balandžio 25 d., trečiadienį, 13 val. Mažojoje salėje.

Maloniai prašome registruotis iš anksto elektroniniu būdu iki balandžio 24 d. 13 val.