Atsižvelgdama į akademinės visuomenės poreikį turėti įvairesnius bei skaidresnius žurnalo vertinimo rodiklius, Scopus (Elsevier) pristatė naują žurnalo vertinimo rodiklių sistemą.

Scopus (Elsevier), viena didžiausių citavimo duomenis teikiančių duomenų bazių Europoje, praėjusių metų pabaigoje pristatė naują, visiems laisvai prieinamą žurnalų vertinimo rodiklių sistemą – CiteScore Metrics.
Tai aštuonių rodiklių rinkinys, kuris leidžia išsamiau bei skaidriau nustatyti žurnalų vertę. Šie rodikliai taikomi daugiau nei 22 000 Scopus indeksuojamiems leidiniams 330 mokslo krypčių.

Plačiau žr. čia..

Naujieną pateikė: VU bibliotekos Mokslinės informacijos duomenų skyrius.