Clarivate Analytics paskelbė apie Journal Citation Reports citavimo rodiklių atnaujinimą

Clarivate Analytics kompanijos atstovai žiniasklaidoje paskelbė apie duomenų bazės Journal Citation Reports atnaujintus citavimo rodiklius už praėjusius 2016 metus.

Journal Citation Reports pateikiami Web of Science Core Collection duomenų bazėse indeksuojamų fizinių, biomedicinos, žemės ūkio, technologijų ir socialinių mokslų krypčių žurnalų citavimo duomenys, leidžiantys nustatyti jų mokslinę vertę (duomenys prieinami nuo 2002 m.).

Atnaujintoje Journal Citation Reports duomenų bazėje pateikiama citavimo informacija iš 81 šalyje leidžiamų 11 549 mokslo žurnalų, kurie apima 236 mokslo kryptis.

Daugiau informacijos apie Journal Citation Reports atnaujinimą.

Naujieną pateikė: VU bibliotekos Mokslinės informacijos duomenų skyrius.

Plačiau žr. čia..