2017 m. spalio 31 d. VU tinklalapyje paskelbtas pranešimas spaudai „Lietuvos mokytojai sėmėsi žinių iš Suomijos kolegų“.

Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos instituto profesorė Valentina Dagienė drauge su Ugdymo plėtotės centro bei Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojais ir 24 pradinių klasių mokytojais iš įvairių Lietuvos mokyklų lankėsi Suomijoje, Turku miesto mokyklose ir universitete. Vizito metu siekta geriau susipažinti su Suomijos švietimo sistema ir jos metodų pritaikymu Lietuvoje.

Plačiau žr. čia..