2018 m. lapkričio 26 d., 17:00 val.

Vilnius, Naugarduko g. 24, 102 (J. Kubiliaus) aud.

„Kriptovaliutos ir šiuolaikiniai finansai: uždaviniai ir iššūkiai“

Seminare bus aptariami aktualūs klasikinių valiutų bei kriptovaliutų modeliavimo klausimai, matematiniai uždaviniai ir jų sprendimo būdai.

Pranešėjai:

1. Prof. R. Leipus (VU) „Šiuolaikiniai finansų matematikos metodai, įrankiai ir taikymai“.
  2. Jekaterina Govina (Lietuvos bankas) „Pinigai vs kriptovaliutos: kas išliks (centrinio banko perspektyva)? “.
  3. Alius Jakubėlis (CEO Orion Securities, UAB FMI) „Investavimas: tradicinės turto klasės vs crypto “.
  4. Rytis Bieliauskas, CoinGate, CTO (UAB „Virtualios valiutos“) „Kriptovaliutų evoliucija ir ateitis“.
  5. Linas Rajackas, (UAB “Kaiserex“) „Kriptovaliutų padėtis dabartinėje rinkoje “.

Maloniai visus kviečiame dalyvauti

pagarbiai