erasmusdochub

Projekto laikotarpis: 2016-2019 m.

Programa: Erasmus KA2

Projekto vadovas: prof. dr. Valentina Dagienė

Projekto partneriai:

• Aukštojo mokslo institutas, Ukraina
  • Charkovo nacionalinis Simono Kuzneco ekonomikos universitetas, Ukraina
  • Dnipro nacionalinis universitetas, Ukraina
  • Ekonomikos ir prognozavimo institutas, Ukraina
  • Kondensuotųjų medžiagų fizikos institutas, Ukaina
  • Limeriko technologijų institutas, Airija
  • Lumiere Liono II universitetas, Prancūzija
  • Lvovo nacionalinis politechnikos universitetas, Ukraina
  • Makromolekulinės chemijos institutas, Ukraina
  • Mykolajivo nacionalinis universitetas, Ukraina
  • Nacionalinis universitetas „Kijevo Mohylos akademija“, Ukraina
  • Socialinės ir politinės psichologijos institutas, Ukraina
  • Tamperės universitetas, Suomija
  • Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija
  • Vilniaus universitetas, Lietuva

Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas koordinuoja dešimties Ukrainos universitetų ir institutų Erasmus KA2 projektą „Strateginė partnerystė gerinant Ukrainos regionų doktorantūros mokslinius tyrimus, bendrųjų gebėjimų ugdymą ir akademinio rašymo įgūdžius“. Projektu užsibrėžta patobulinti Ukrainos doktorantūros studijas penkiose teminėse srityse: informatikos, edukologijos, politikos mokslų, finansų ir biochemijos (kartu su chemija). Šiam projektui talkina Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija, taip pat trys kitų šalių partneriai: Tamperės, Suomija, Limeriko technologijų institutas, Airija ir Lumiere Liono II universitetas, Prancūzija.

Vykdant projektą kuriami moksliniai doktorantų ir dėstytojų tinklai, rengiamos ir siekiamos įgyvendinti šiuolaikiškos doktorantūros studijų programos, organizuojamos doktorantų išvykos ir seminarai į Europos universitetus. Suprojektuoti penki regioniniai doktorantūros centrai Ukrainoje, vadinamieji „DocHub“ – Kijevo, Lvovo, Michailovo, Dnipro ir Charkovo, kurie bendradarbiauja rengdami ir atnaujindami įvairių sričių doktorantūros studijas, dalijasi patirtimi su kitomis aukštosiomis mokyklomis.

Projekto svetainė: http://dochub.com.ua/