VU Matematikos ir informatikos institutas Vilniaus Universitetas Matematikos ir informatikos institutas
VU Matematikos ir informatikos institutas
APIE MII
MOKSLAS
DOKTORANTŪRA IR ŠVIETIMAS
LEIDYBA
BIBLIOTEKA
DARBUOTOJAI
PROJEKTAI
DISKUSIJOS
NAUJIENOS/SKELBIMAI
APIE MII SVETAINĘ
NUORODOS
 ENGLISH

KVIETIMAS teikti paraiškas dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programos „Žiliberas“ projektų finansavimui 2013–2014 metams gauti
Versija spausdinimui  


KVIETIMAS teikti paraiškas dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programos „Žiliberas“ projektų finansavimui 2013–2014 metams gauti

Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas Dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programos „Žiliberas“ projektų finansavimui 2013–2014 metams gauti.  
Pagal šią programą skiriamos lėšos bendro Lietuvos ir Prancūzijos projekto tyrėjų trumpalaikių vizitų (iki 1 mėn. trukmės) į partnerio instituciją Prancūzijoje ar Lietuvoje kelionės išlaidoms ir dienpinigiams. Mokslinių tyrimų vykdymui ir kitoms veikloms lėšos iš programos neskiriamos.
Paraiškos teikiamos elektroniniu būdu Tarybos internetiniame tinklalapyje http://sistema.lmt.lt/, iki 2012 m. gegužės 15 d. 17 val., užpildant elektroninę paraiškos formą.
Prašymą, kurį pasirašo projekto vadovas bei kiti vykdytojai, projekto išlaidų sąmatą ir institucijos raštą, prašome pateikti VU Mokslo skyriui iki 2012 m. gegužės 16 d. 12 val. Rektoriaus parašą ir LMT šiuos raštus pateikia VU Mokslo skyrius.
Detalesnė informacija – http://www.lmt.lt
Kontaktinis asmuo VU – Inga Blaževičienė, tel. 268 71 65, inga.blazeviciene@cr.vu.lt
Kontaktinis asmuo LMT  – Asta Aleksandravičienė, tel. 210 7397, asta.aleksandraviciene@lmt.lt.
 
Paskelbta: 2012-02-23 «» 2012-05-15


Valid CSS! Valid HTML 4.01!
Svetainės struktūra  © VU Matematikos ir informatikos institutas, 2003–2016